KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14665144
nr 1466 5144
Emilia Barthelson, tillskriven. Monogramsignerad. Olja på pannå, 23x36, yttermått inklusive ram: 43x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:29:53
150 kr